Czytniki inkBOOK
 
 
 
Wszystkie książki w Twojej kieszeni.
Dowiedz się więcej
Łatwy dostęp do wszystkich e-księgarni
Czy brak ograniczeń brzmi dobrze? Android w inkBOOKach, choć nie przypomina systemu znanego ze smartfonów, umożliwia instalację zewnętrznych aplikacji. Dzięki temu możesz mieć stały dostęp do wszystkich ulubionych e-księgarni i wypożyczalni, jak Legimi, Amazon Kindle czy Kobo eBooks.
 
Połączenia dokonasz w 3 prostych krokach, a za sprawą wirtualnej chmury i możliwości dodania karty pamięci, w inkBOOKu nigdy nie zabraknie miejsca na Twoją kolekcję książek.
Zainstaluj
Włącz
Czytaj
Lektura wygodna i bezpieczna
E-papierowy ekran E Ink Carta sprawia, że wyświetlana treść jest niezwykle wyraźna i łatwa do odczytania, nawet w pełnym słońcu. Twoich oczu nie zmęczy wielogodzinna lektura, niezwykle przyjemna także dzięki jeszcze szybszej zmianie stron. 

Rapid Refresh to nowa technologia, która usprawnia działanie milionów mikroskopijnych kapsułek z
e-atramentem umieszczonych w ekranie, by zapewnić jak najlepszą jakość obrazu i tekstu.
 
Dodatkowym atutem jest bezpieczne dla wzroku doświetlenie ekranu.
Posiadacze inkBOOKów mogą liczyć na stały rabat 15% na wszystkie ebooki w naszym sklepie.
Dopasujesz go do swoich potrzeb
Czytaj dokładnie tak, jak lubisz. Wybierz krój pisma, rozmiar tekstu, szerokość marginesu, zmień kontrast. Ekran wyświetli treść zarówno w pionie, jak i poziomie, a strony możesz przewracać dotykiem ekranu lub fizycznymi przyciskami.

Unikalne rozszerzenia czynią czytnik inkBOOK przyjaznym dla każdego - zawiera on wbudowany krój OpenDyslexic, ułatwiający lekturę dyslektykom, tryb wysokiego kontrastu dla czytelników ze słabszym wzrokiem, a także funkcję wyłączania ekranu dotykowego, dzięki czemu już nigdy nie zmienisz strony przez przypadek.
Tygodnie bez ładowania baterii i dostęp do wszystkich formatów 
E-papierowy ekran prawie nie zużywa baterii, więc nie musisz się o nią martwić podczas długich wycieczek. 
 
Dodatkowo, na inkBOOKu otworzysz najpopularniejsze formaty ebooków: EPUB oraz PDF (dzięki funkcji reflow dopasujesz tekt do wygodnego czytania), a także mniej popularne MOBI, TXT, FB2, HTML, RTF, CHM i więcej, dzięki zewnętrzym aplikacjom.
Wybierz swój czytnik
inkBOOK Lumos + etui Yoga
Doskonały czytnik z doświetlaniem, posiada wszystkie niezbędne funkcje, zachowując możliwie najniższą cenę.  
399.00 
 • E-papierowy ekran dotykowy
 • Doświetlany ekran z regulacją temperatury doświetlania
 • Fizyczne przyciski zmiany stron
 • Możliwość dodania wybranych aplikacji
 • Funkcja łatwego odczytywania złożonych plików PDF
 • Łatwość dopasowania do własnych potrzeb i polskie menu
 • DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI!
inkBOOK Prime
Stworzony dla pochłaniaczy książek - posiada wszystkie podstawowe funkcje i kilka wyjątkowych dodatków.
599.00 zł
 • Wszystkie cechy czytnika Classic 2
 • Szybki, czterordzeniowy procesor
 • Bezpieczne dla oczu doświetlenie ekranu
 • Jeszcze szybsze odświeżanie stron
 • Flat Glass - ekran o gładkiej, jednolitej powierzchni
 • Bluetooth
 • DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI!
Zdaniem ekspertów...
"inkBook Classic 2 to znakomita, budżetowa propozycja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z książkami elektronicznymi. InkBook Prime zaś działa płynnie, ma śliczny ekran z (przez większość czasu) białym, równomiernym podświetleniem, oferuje bardzo długi czas pracy na jednym ładowaniu i więcej miejsca na książki, niż ktokolwiek z nas będzie w stanie realistycznie zapełnić."
"Na pierwszy rzut oka inkBOOK Prime prezentuje się świetnie. Wpływa na to bryła czytnika, wąskie ramki wokół ekranu, gładka przednia powierzchnia, wirtualny podświetlany przycisk u dołu ekranu, boczne przyciski elegancko wkomponowane w obudowę i stylowe żłobienia na tylnym panelu. Jeśli w czytniku ważny byłby jego wygląd, to inkBOOK Prime może się podobać."
"Jeśli nie zależy Ci na czytniku Amazonu, z anglojęzycznym interfejsem zintegrowanym z Amazon.com, która jest największym plusem czytników Kindle, z pewnością warto abyście przyjrzeli się produktowi przygotowanemu przez polskiego producenta o nazwie inkBOOK. Model Prime jest bardzo podobny do Kindle’a, działa dość płynnie, podświetlenie działa bardzo dobrze, a długa praca na baterii i dużo miejsca na książki powinny zadowolić każdego miłośnika ebooków. Jeśli producent utrzyma poziom i będzie rozwijać dostępne oprogramowanie będzie to naprawdę dobra konkurencja."
©Copyright www.inkbooks.eu 2017